12 saat İstanbul İçi Şoförlü Araç Kiralama

750.00TL
Bilgi Formu

MERCEDES VİTO MARKA VIP ARAÇLA 12 SAATLİK ULTRA LÜKS İSTANBUL TURU

Tam donanımlı Mercedes Vito marka VIP araçlarımızla üst düzey konfor eşliğinde, keyifli ve huzurlu bir şehir turu sizleri bekliyor. Bünyemizde ki donanımlı personelimiz, üst düzey araçlarımız, ilgili müşteri temsilcilerimiz, isteğe bağlı olarak sizlere yardımcı olacak hostes, rehber veya tercüman hizmetlerimizle sizlere dört dörtlük konforlu bir hizmet vermekteyiz.

Bizi tercih etmiş olduğunuz üzere Mercedes Vito marka VIP araçlarımızla yapacağınız turlarda sizlere en iyi hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz.

Turumuz kapsamında 12 saat boyunca İstanbul içerisinde yüksek kilometre sınırınızla istediğiniz noktalara seyahat edebilirsiniz. Bu kapsamda vereceğimiz diğer hizmetler ise tamamıyla güvenliğiniz ve konforunuzu sağlamaya yönelik olup, keyifli vakit geçirmeniz içindir.

SİZLERE ÖZEL MERCEDES VİTO MARKA VIP ARAÇLARIMIZIN İÇERİSİNDE Kİ LÜKS VE KONFOR OLANAKLARI;

Sizlere özel 12 saatlik ultra lüks İstanbul turumuzda hizmetinizde olacak Mercedes Vito marka VIP aracımızın içerisinde üst düzey konfor olanakları sizleri bekliyor. Araçlarımızda bulunan ara bölme, buzdolabı, minibar, TV 4K smart HD, Playstation 4, elektrikli açılan masalar, elektrikli yatabilen koltuklar, touch pad, jaluzi perde, kol dayama, maybach tavan, otomatik kapı, jaluzi perde, apple TV, eğlence sistemi, double ekran ve daha bir çok üst düzey konfor kullanım için siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

Siz değerli misafirlerimizin tüm lükslerini düşündüğümüz gibi turunuz esnasında ki güvenliğiniz ve huzurunuzla alakalı da çalışmalarımız oldu. Kullanacağınız güzergahlar trafikten uzak ve güvenli olup, ilgili birimlerimiz tarafından defalarca test edilmiştir. Siz ve kıymetli aileniz için araç içerisinde airbag, çocuk puseti ve darbeye dayanıklı kırılmaz camlar mevcuttur. İsteğe bağlı olarak güvenlik hizmetimiz de mevcuttur, bu sayede Mercedes Vito marka VIP aracınızla seyahat ederken şoför koltuğunun yanında sizler için hizmet verecek olan profesyonel görevli güvenliğinizi sağlayabilir, isterseniz de size eskortluk yapacak bir araçla güvenliğiniz temin edilebilir.

İSTANBUL’UN TURİSTİK NOKTALARINDA KEYİFLİ VE KONFORLU BİR TUR İMKANI

İstanbul’un turistik yapısı hepimizin malumu, bu minvalde gün içerisinde turistik amaçlı ziyarette bulunacağınız yer sayısı bir hayli fazla. Bizim sizler için hazırladığımız özel turlarla İstanbul’un tüm güzelliklerine vakıf olmak mümkün.

Kapalı Çarşı, Eminönü, Sultanahmet, Boğaz, Tarihi Yarım Ada, Topkapı, Sahil Şeridi, Ayasofya, Emirgan, Galata, Fatih, Bebek ve daha bir çok noktanın ulaşımını en güvenli ve konforlu biçimde sizler sunuyoruz.

Yine tüm bu noktalarda seyahat ederken, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ve yine dünya mutfağından emareler bulacağınız restoranlara sizleri, isteğiniz dahilinde yönlendirerek sizlere yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

Hakkımızda

Senelerdir biriktirmiş olduğumuz tecrübemiz, donanımlı personelimiz, Türkiye’de bulabileceğiniz en lüks ve konforlu, tamamı Mercedes Vito marka VIP araç kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. 

E-Posta Aboneliği

Email listemize kaydolarak tüm gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin