Mercedes Sprinter

Bilgi Formu

MERCEDES SPRİNTER MARKA VIP MİNİBÜS;

VIP hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız ancak 9 kişiden fazlaysanız sizlere önereceğimiz hizmetimiz Mercedes Sprinter marka VIP dizayn edilmiş minibüsümüzle oluşturduğumuz tur konseptleridir.

Mercedes Sprinter marka VIP minibüslerimizin içerisinde memnuniyetinizi ve konforunuzu sağlamak amaçlı birçok lüks donanım bulunmaktadır. Bunlar; ara bölme, televizyon, maybach tavan, elektrikli koltuk, kahve makinesi, masajlı koltuklar, buzdolabı, minibar, touchpad, kol dayama, WİFİ, DVD oynatıcı, led bar ve ambiance ışıklandırma, double ekran, müzik sistemi, eğlence sistemi, TV 4K SMART HD, playstation 4 şeklindedir.

Minibüslerimizin VIP dizaynı en üst standartlarda yapılmış olup, alanında bulabileceğiniz en lüks ve temiz araçlardır. Filomuzdaki araçlar maksimum 1 yaşında olup, çoğunluğu son modeldir.

Tüm araçlarımızın bakımları yetkili personellerimiz tarafından yapılıp, denetleme mekanizmalarımız tarafından kontrol edilmektedir. Bu noktada ki tüm güvenliğiniz yine firmamızın güvencesi altındadır.

Hakkımızda

Senelerdir biriktirmiş olduğumuz tecrübemiz, donanımlı personelimiz, Türkiye’de bulabileceğiniz en lüks ve konforlu, tamamı Mercedes Vito marka VIP araç kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. 

E-Posta Aboneliği

Email listemize kaydolarak tüm gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin